Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Henio napisał:
Mamusia Adama walczyła o niego jak lew, gdyby sie dalo to by karę pewnie na siebie wzięła Co tu powiem to powiem, ale dziś chłopaki chodza po Janowie "osrani", czyżby dostali jakąś nauczkę
Prawdziwa mamuśka ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we wtorek tj. 5 lutego oficjalne otwarcie lokalu z poświęceniem! hahahahahaha... ciekawe czy zamiast wody święconej użyją wódki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główny bandyta zaprzestał swojej złodziejskiej działalności czy mu traktor zgasł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bp napisał:
porządni ludzie? no nie no nie mogę sam na własne uszy słyszałem jak pani nauczycielka krzyczała do policjantki "żeby twoje dzieci poumierały" tak się zachowuje nauczyciel? jakich mamy nauczycieli tak wychowaną mamy młodzież, nie daleko pada jabłko od jabłoni. A szkół nie pokończyli bo to tumany.... ludzie którzy na brześc jezdza to i wyższe maja bo przynajmniej beda wiedzieli jak sie zachowac w pewnych sytuacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly napisał:
Znam chłopców, którzy dostali na otwarciu lokalu. To bardzo porządne chłopaki. Pracowici, grzeczni i układni. Cisi i skromni. Czasami lubią pójść lub pojechać do dyskoteki, aby potańczyć z dziewczynami i żonami. Tacy dobrze wychowani, jeden z nich jest przecież synem nauczycielki. Ciężko pracują na swoje utrzymanie, latami zbierali do skarbonki najpierw na prawo jazdy, potem na samochody. Bardzo dobrze się uczyli, ale szkół nie pokończyli, bo nie widzieli sensu dalszej edukacji. Zaczęli pracować. Pewnej nocy jednak zdarzył się ów nieszczęśliwy wypadek, wyszedł z nich demon. Zniknęła pokora i grzeczność, i kultura. Jakiś diabeł w ludzkiej skórze się odezwał i zło wzięło górę. Zostali zatem ukarani. Nie mnie jednak sądzić czy słusznie. Fakty mówią za siebie... c.d.n.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sperma bokser damski, śmieszny, żałosny de...bil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sperma bokser damski, śmieszny, żałosny de...bil
a niby kogo on pobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a niby kogo on pobił?
stary, to jest smiech na sali, Tomek nikogo nie pobił a typ na niego najeżdza... pewnie jakis frajer ktory z nim rozmawia i lize d***, a boi sie powiedziec wprost, bo to on by dostał w lape
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gizmo napisał:
stary, to jest smiech na sali, Tomek nikogo nie pobił a typ na niego najeżdza... pewnie jakis frajer ktory z nim rozmawia i lize d***, a boi sie powiedziec wprost, bo to on by dostał w lape
wiem jedno, te opinie pisza leszcze barowi co sa niby kolegami poszkodowanych chlopakow, ale za plecami im tylko mozna wyrazic swoją opinie. To nie jest ten sam Janow, co jeden trzymał za drugim, tylko wychodza zbierać informacje, plotkowac i strzelać z ucha jak babki na rynku. Takie to życie przekupki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spox napisał:
wiem jedno, te opinie pisza leszcze barowi co sa niby kolegami poszkodowanych chlopakow, ale za plecami im tylko mozna wyrazic swoją opinie. To nie jest ten sam Janow, co jeden trzymał za drugim, tylko wychodza zbierać informacje, plotkowac i strzelać z ucha jak babki na rynku. Takie to życie przekupki.
to tak jak można dodać tekst : Ciagle ciebie przeklinam, ku..a tu nie ma przebacz, a mówiłeś że smiało mam na tobie polegać. Potem bojka pod klubem poszło chyba o szelest, ciazko było nie dostać skoro ich było czterech. Ty uciekleś pajacu jesteś zwyklym frajerem, jeszcze ku*** sie sprules ze ci krece afere. Jesteś zerem i tyle, stawiam na tobie krzyżyk, do gorszego poziomu już się nie można ZNIŻYĆ!!Pozdro ZiP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY sperma strzelasz z ucha i pierd... że jesteś Ok, goń się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oxy ty nieuku, przestań pisać pzdety i zacznij się uczyć palancie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki, żal mi was żeście się dali tak podpuścić w jakieś maliny, mieliście najlepszy przykład jak zamienić bar nad zalewem "w demolkę" znieważeni ludzie, połamane sprzęty, i nie ponieść za to najmniejszych konsekwencji ! musicie następnym razem koniecznie zabrać ze sobą typa, posprząta za was ! znikną kłopoty ! w nagrodę cieplutki etacik "widokowym " ! da się ! to jego specjalność , teraz ogniskuje z łowczymi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 01 luty 2013 - 11:29 "weźcie przestańcie pisac jacy to niby grzeczni i porządni ludzie bo mnie ch...ra bierze.... a mamusia Adasia? nie wiadomo kto gorszy czy matka czy synek już nie raz ją w akcji widziałem, jęzor ma niewyparzony, aż dziw że taka kobieta w szkole pracowała jak uczniów tak samo wyzywała to tylko czekac kiedy wychowane przez nią pokolenia pokaże różki.... Byłem i słyszałem co jeden z drugim wygadywali, jak dzieci z przedszkola które się wyzywają zresztą znam ich nie od dziś i zapewniam, że nie są to do końca normalni ludzie, normalni to oni są jak coś im trzeba" m......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiść w Janowie kwitnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oxy ty nieuku, przestań pisać pzdety i zacznij się uczyć palancie.
ty cipo to nie napisał oxy tylko człowiek uczony w przeciwieństwie do Ciebie...zawiść zazdrość zamiast starać się mieć więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oxy ty nieuku, przestań pisać pzdety i zacznij się uczyć palancie.
pzdety? ahahahahaha nowe słowo w naszym słowniku, naucz się pisać typie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MONTANIE TYM RAZEM EWCIA ROBIŁA ZADYMĘ, WALCZYŁA Z ........... DRZWIAMI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak, "sperma" tak przelewał benzynkę, że chate podpalił Urabura szef podwóra, gębe wydziera na caly Janów, a w BP jak go widzę to potulny jak myszka, nawet nie piśnie, To samo tyczy się do innych, Adaś następny rozbójnik, kupił Audi i mysli że bohater Pokozaczył, dostał wpier..., telefon do mamusi, a to w ciągu 15 minutach po synka przyszła, przecież on niewinny
byłeś cipą, jesteś, będziesz...ciebie spotka człowiek jedynie z drugiej strony na komendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SSIJCIE napisał:
W MONTANIE TYM RAZEM EWCIA ROBIŁA ZADYMĘ, WALCZYŁA Z ........... DRZWIAMI !
Ewa miała bardzo trudny dzien w sobote. Wybaczcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...